Reference

Díky spolupráci s Shopeou se náš e-shop více zviditelnil na internetu a ve vyhledávačích zaujímáme přední místo. To nám přineslo více objednávek.

Pure Bio Natura s.r.o.

purebionatura.cz

Agenturu SHOPEA jsme oslovili na základě doporučení našeho známého, když jsme hledali pomoc se zpracováním nového webu pro naše studio Kuchyně IN s.r.o.. Musím potvrdit, že spolupráce s agenturou je naprosto profesionální, postup logický a komunikace ohledně změn a schvalování byla rychlá. Oceňuji obzvláště jejich doporučení vyplývající z dlouholetých zkušeností v on-line oblasti, i po kreativní stránce má agentura mnohé co nabídnout. Rozhodně budeme spolupráci využívat i nadále, například při tvorbě a realizaci on-line reklamních kampaní a další komunikace.

Kuchyně IN s.r.o.

kuchyne-in.cz

Jedním slovem - SUPER.

Autodoprava Smíšovský s.r.o.

smisak.cz

Shopea.cz odvedla perfektní práci při realizaci nových stránek naší firmy. Oceňuji především rychlé, vstřícné a operativní jednání. Jakékoliv požadavky na funkčnost stránek byly akceptovány vyřízeny v krátké době.

ADOSA a.s.

adosa.cz

Spolupráce s shopea.cz odstartovala pouze službou zajišťující zvýšení návštěvnosti. Tento požadavek byl skutečně dodržen a projevil se zvýšením poptávek po našich službách. Později jsme si nechali vytvořit nové internetové stránky, které se přizpůsobují mobilním zařízením a splňují tak aktuální trendy. S firmou SHOPEA.CZ stále spolupracujeme. Oceňujeme jejich přístup i kvalitu práce.

MELOUNOVÁ, s.r.o.

udrzbazelenebrno.cz

Firma Shopea.cz zhotovila naší firmě nové internetové stránky a rovněž je optimalizovala pro vyhledávače. Co do designu a přehlednosti splnil nový web naše očekávání, optimalizace v rámci vyhledáváčů funguje velmi dobře. Nárůst poptávek po spuštění nového webu se minimálně ztrojnásobil. Rozumná cena, bezproblémová domluva a rychlé vyhotovení, zkrátka můžeme jen a jen doporučit.

PRESSMONT, s.r.o.

pressmont.cz

 

S firmou Shopea.cz jsem velmi spokojen, starají se nám o optimalizaci webových stránek. Vše funguje jak má. Oceňuji dobrou komunikaci, slušné jednání, vstřícnost, dochvilnost a také cenu

Stavební a řemeslné práce s.r.o.

kominy-plachy.cz

Rád bych tímto poděkoval firmě Shopea.cz, jmenovitě především Liborovi a jeho týmu za profesionální přístup při tvorbě našeho webu. Setkal jsem s řadou online konzultantů, ale žádný neměl takový přehled, znalosti a tah na bránu jako on. Nejvíce si cením ochoty vyjít vstříc a snahu najít to nejlepší řešení. Vážím si také trpělivosti, se kterou se vyrovnával s mými požadavky a korekturami. Několika svým známým jsem již Vaši práci doporučil a proto věřím, že další zákazníci budou z výsledků stejně nadšení, jako já. :)

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

stehovaci-sluzby-brno.cz

S prací agentury jsme spokojeni. Každý měsíc dostáváme přehledný report o pozicích ve vyhledávačích a o fungování reklamy naší firmy.

Novalex stavební spol. s r.o.

www.novalexstav.cz

Kontaktujte nás

Rádi se nezávazně podíváme na váš web či e-shop a zjistíme, jak vám můžeme pomoci s marketingem.