PPC specialista

Kdo to je?

PPC specialista, někdy také PPC konzultant či PPC správce, tvoří a optimalizuje PPC kampaně pro naše klienty. Nejprve musí porozumět vašemu oboru podnikání a provést analýzu klíčových slov. Na základě této analýzy vytvoří PPC kampaně, které budou přivádět nové návštěvníky na váš web. Vytvořením kampaní práce PPC specialisty nekončí. Je nutné PPC kampaně průběžně optimalizovat, aby přiváděli co nejvíce návštěvníků za co nejméně peněz. Naši PPC specialisté samozřejmě sledují konverzní poměr návštěvníků, protože to nejdůležitější pro vaše podnikání jsou noví zákazníci.

S čím vám pomůže?

PPC zahrnuje širokou oblast marketingových kampaní, jak naznačuje obrázek níže, na kterém můžete vidět alespoň některé z mnoha typů PPC reklam. Díky tomu, že v naší firmě máme více PPC specialistů, mohou se vzájemně doplňovat, protože každý z nich je silný v jiném typu PPC kampaní.

PPC specialista

PPC specialista se kromě samotné tvorby a následné správy vašich PPC kampaní bude zajímat také o webové stránky, na něž inzeráty odkazují. I podle hodnoty jejich obsahu totiž PPC systémy určují pořadí jednotlivých inzerátů ve výsledcích vyhledávání. Google Ads nazývá toto kritérium Skóre kvality. Nezáleží tedy jen na ceně, kterou za reklamu platíte. Vaše reklama se může zobrazovat na vyšších pozicích i přesto, že za ni zaplatíte méně než konkurence.

Naši PPC specialisté dostanou vaši reklamu na první pozice

V našem týmu máme hned čtyři PPC specialisty, kteří se postarají o vaše kampaně. Pomáhají už více než 100 klientům a jsou připraveni pomoci i vám. Naše firma je certifikovaný Google Partner, naši PPC konzultanti se pravidelně školí od společností Google, Seznam a dalších, vzdělávají se, a ví, jak správně nastavit ziskové kampaně.

Při spolupráci s našimi PPC specialisty je výhodou jejich zastupitelnost, o vaši reklamu tak u nás bude neustále postaráno. Součástí našeho týmu jsou také grafici, programátoři a SEO konzultanti, kteří jsou, stejně jako naši PPC specialisté, připraveni vám pomoci. 

Potřebujete i vy správu PPC kampaní? Navrhneme nejlepší řešení pro vaši současnou situaci s ohledem na krátkodobé i dlouhodobé cíle. Kontaktujte nás a dohodněte si konzultaci ještě dnes.

Kontaktujte nás

Rádi se nezávazně podíváme na váš web či e-shop a zjistíme, jak vám můžeme pomoci s marketingem.