PPC specialista

Hledáte PPC specialistu?

V našem týmu máme hned čtyři PPC specialisty, kteří se postarají o vaše kampaně. Pomohli už více než 150 klientům a jsou připraveni pomoci i vám. Naši PPC specialisté se pravidelně školí, vzdělávají se, a ví, jak správně kampaně nastavit tak, abyste vydělávali.

Při spolupráci s našimi PPC specialisty je také výhodou jejich zastupitelnost, oproti práci freelancerů, kteří spravují PPC kampaně samostatně, tak bude o vaši reklamu neustále postaráno. Součástí našeho týmu jsou také grafici, programátoři a SEO konzultanti, kteří jsou stejně jako naši PPC specialisté vám pomoci. 

Naši PPC specialisté dostanou vaši reklamu na první pozice

A v čem vám naši PPC experti mohou pomoct? PPC kampaně se neustále vyvíjejí, a pokud chcete mít reklamy na prvních příčkách, je třeba o ně neustále pečovat a optimalizovat je. Základem je vhodné zvolení klíčových slov, které PPC specialista zvolí podle nejčastějších vyhledávacích dotazů od zákazníků. O pozici reklamy nerozhoduje pouze cena, kterou si libovolně nastavíte podle svého rozpočtu, ale také její kvalita. PPC systémy totiž vyhodnocují relevanci a užitečnost reklamy a také kvalitu webových stránek, na které reklama odkazuje. Můžete tedy za svou reklamu platit méně než konkurence, a přesto se bude zobrazovat na vyšších pozicích.

Potřebujete i vy správu PPC kampaní? Porozumíme vašemu podnikání a navrhneme nejlepší řešení pro vaši současnou situaci s ohledem na krátkodobé i dlouhodobé cíle. Kontaktujte nás a dohodněte si konzultaci ještě dnes.