Cena PPC

Kolik mě bude stát PPC kampaň? Na tuhle otázku není tak lehké odpovědět. Určující je vždy rozpočet, který na kampaň máte v kombinaci s tím, jak velkou částku je třeba investovat pro dosažení určitých cílů skrze založení a správu PPC kampaně. Obecně se lze bavit o několika parametrech.

Skóre kvality inzerátu

S měřením kvality inzerátu se setkáme v  Google Ads, Sklik a dalších on-line reklamních kampaních nejen v PPC systémech, pouze pod odlišnými názvy. Zároveň každý systém pracuje lehce odlišným způsobem. V zásadě však můžeme jmenovat několik základních parametrů, s kterými tyto systémy během měření operují:

Míra prokliku (CTR)

Jedná se o historické hodnoty spojené s proklikem konkrétního KW, včetně viditelných URL adres v rámci konkrétní reklamní kampaně.

Klíčová slova (KW) a jejich relevance

Posuzuje se relevance KW k tomu, co uživatel hledá, ale také třeba i to, jak si reklama vede v rámci dané zeměpisné oblasti.

Kvalita cílové stránky

Významným faktorem je také relevantnost obsahu cílové stránky v souvislosti s tím, co uživatel hledá. Vliv má také UX webu a další praktické stránky projektu.

On-line marketingová agentura jako správná volba

V naší agentuře máme stabilně několik PPC specialistů, kteří se věnují jednotlivým složkám tohoto reklamního odvětví do hloubky. Abychom si byli jisti, že bude reklama co nejefektivnější a zároveň jsme maximálně snížili cenu, naši PPC odborníci pravidelně:

-          absolvují školení u Googlu, Seznamu a dalších společností

-          úspěšně získávají Google certifikáty

Při správném nastavení dokážeme snížit cenu za proklik a přitom být inzerátem na prvních pozicích.

Hledáte vhodnou on-line marketingovou agenturu pro nastavení a následnou správu PPC kampaní? Právě jste ji našli. Naši PPC specialisté s vámi proberou vaši představu a vymyslí pro vás na míru optimální řešení, které vyhoví vašim potřebám. Napište nám a posuňte své podnikání ještě dnes.

Kontaktujte nás

Rádi se nezávazně podíváme na váš web či e-shop a zjistíme, jak vám můžeme pomoci s marketingem.